top of page
Club Goud - Q&A with the Grey 2023-29.jpg

Q&A in co-creatie

​

Wat als je alles mocht vragen aan mensen die het leven al geleefd hebben?

 

Bij Q&A with the Grey brengen we generaties bij elkaar in een open gesprek. Met het publiek bereiden we prikkelende vragen voor – over liefde, levenskeuzes, falen, vrijheid, dromen en ouder worden – en senioren beantwoorden die vragen met hun levenservaring. Zowel het publiek als de senioren bereiden zich voor op de middag in verschillende sessies. Geen interviews met een kant-en-klaar script, maar een echte ontmoeting. Spannend, grappig, pijnlijk soms – en altijd betekenisvol.

​

Voor wie?

  • Jongeren (middelbaar onderwijs, MBO, HBO) en / of buurtbewoners, medewerkers, familie of anderen die met een nieuwe bril naar senioren willen kijken

  • Senioren die openstaan voor een goed gesprek

  • Scholen, zorg- en welzijnsorganisaties en culturele instellingen die generaties willen verbinden en de wijsheden van senioren een podium willen geven

Wat levert het op?

  • Diepe gesprekken tussen jong en oud

  • Erkenning van levenservaring en nieuwsgierigheid

  • Meer wederzijds begrip tussen generaties

  • Inspiratie voor onderwijs, kunstprojecten, zorgorganisaties of maatschappelijke initiatieven

Wat bieden wij?

  • Co-creatie en begeleiding van het hele traject

  • Voorbereiding voor senioren en heb publiek

  • Creatieve formats om het gesprek op gang te brengen (zoals vragenkaartjes, videovragen of podcast-opnames)

  • Aansluiting op onderwijsdoelen of maatschappelijke thema’s

Praktisch

  • Duur: traject van 2 tot 5 bijeenkomsten

  • Locatie: op school, in een wijkcentrum, of op een andere passende plek

  • Kosten: op maat, afhankelijk van partnerschap of projectomvang

  • Begeleiding: door Club Goud en lokale professionals/vrijwilligers

  • Aanpassen aan doelgroep: ja, altijd in overleg

"Een super waardevolle ontmoeting tussen generaties"

Jort - Summa college Eindhoven

"Ik wist niet wat ik kon verwachten, meestal ren ik dan weg. Maar toen ik binnenkwam, was het goed. Ik vond het superleuk"

Niek - Student ROC Nijmegen

​"Het is geweldig deze kans te krijgen om op het podium van het Parktheater te staan en zo met elkaar in gesprek te mogen!"

Theo - senior deelnemer

1746289584353.jpeg

He professional, leuk om samen met ons aan de slag te gaan?

​

Wil je verkennen hoe of jullie de stem van senioren op deze manier kunnen horen in jullie organisatie of juist jullie jongeren een andere blik op oud worden geven? Stuur dan een berichtje naar Hannah, zij kan je alles vertellen over de Q&A!

​

Hannah@clubgoud.com

06 188 696 55

Logo's Q7A.png

We werkten voor de Q&A eerder samen met

bottom of page